Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie. Sluiten

Hoteleigenaar gedwongen tot verbouw

31-07-2012

De vervallen staat van hotelcomplex ‘t Punthoofd op Terschelling is de gemeente een doorn in het oog. Middels dwangsommen wil de lokale overheid een renovatie afdwingen bij de hoteleigenaar.

Gebreken
Het appartementenhotel staat haast al twee decennia leeg en is sterk vervallen. Ruiten zijn ingegooid, elektriciteitsgraden hangen los, het riool voldoet niet, er is sprake van betonrot en het dak lekt. De gemeente meent dat eigenaar Jean Beek uit Den Haag met deze gebreken in strijd is met het Bouwbesluit en de Woningwet.

Dwangsom
Iedere week dat er niet wordt gerenoveerd wil de gemeente een dwangsom opleggen van 50.000 euro met een maximum van 300.000 euro. De verbouw van het vervallen complex wordt geschat op 600.000 euro.

In 1999 werd het hotelpand, waar tot 2011 nog asielzoekers in zijn gehuisvest, al afgekeurd. De beheerderswoning wordt bewoont via anti-kraak.

Frank Lindner

Hospitality Management, Hotelbouwplannen

Stuur dit bericht door...
Stuur mij informatie over de advertentiemogelijkheden

Share |

© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.

E-mailnieuwsbrief


Ik ben toeleverancier.

Gerelateerd nieuws

Veel bv's en potentiële kopers Kurhaus

Kurhaus in grote financiële problemen

E-mailnieuwsbrief
Ik ben toeleverancier.

Recent nieuws

Best Western breidt uit naar Myanmar

Hotel Groenendael gerenoveerd

Choice Hotels renoveert merk Comfort

Hyatt hotel in voormalig kinderziekenhuis

Inntel Hotel Mainport Rotterdam geopend

Actie! Alle Hotelbouwplannen voor 345 euro!