Park Plaza investeert 25 miljoen in portfolio
07-02-2011
Park Plaza Hotels kondigt aan dat het circa 25 miljoen euro zal investeren in haar Nederlands hotelportfolio om de positie in deze belangrijke markt te versterken. Tevens is Frans Wientjes benoemd om deze investering te beheren.
Nieuwbouw en onderhoud
De totale investering heeft betrekking op de bouw van het Art’otel Amsterdam en uitgebreide renovaties voor het vlaggenschip Park Plaza Victoria Amsterdam, het nieuw verworven Park Plaza Amsterdam Airport, het centraal gelegen Park Plaza Utrecht, en het eerste hotel van het bedrijf, Park Plaza Mandarin Eindhoven.
Van Eden naar Park Plaza
De investeringen zullen beheerd worden door Frans Wientjes die terugkeert bij Park Plaza Hotels als Regional General Manager Continental Europe. Frans Wientjes laatste functie was als algemeen directeur van Eden Hotel Management, waar hij verantwoordelijk was voor het dagelijkse management en de operationele groei van de portefeuille van 12 naar 17 hotels.
Zorgen voor goede besteding
Voorafgaand aan Eden, was Frans Regional Manager Benelux voor Park Plaza Hotels en heeft hij ook senior management posities bekleed bij Bilderberg Hotels & Restaurants en Gauchos Restaurants.
Boris Ivesha, President & CEO van Park Plaza Hotels, zegt: “Ik ben blij om Frans weer te verwelkomen en ik ben ervan overtuigd dat hij ervoor zal zorgen dat onze aanzienlijke investeringen goed worden besteed”.
Focus op begeleiding
Wientjes zegt zelf in een persverklaring: “Ik ben erg blij om in deze spannende tijd naar Park Plaza Hotels terug te keren. Mijn focus zal in eerste instantie liggen in het begeleiden van de hotels tijdens de uitgebreide renovaties en de voorbereiding voor de opening van het Art’otel Amsterdam.”
Frank Lindner
Hospitality Management, Hotelbouwplannen
Stuur dit bericht door...
Stuur mij informatie over de advertentiemogelijkheden
© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.

























Ga naar